Osobní přenosná bezpečnostní svítidla Guardian Angel™ jsou navržena s hlavním přesvědčením, že technologie osobního osvětlení učiní svět bezpečnějším místem. Naším posláním je a vždy bude zachraňovat životy vývojem nejpokročilejších, high-tech nositelných bezpečnostních svítidel na trhu. Naše zařízení jsou dostatečně odolná, aby ochránila životy bezpečnostních sborů a záchranářů v terénu, ale zároveň dostatečně praktická a všestranná na to, aby byla nezbytným nástrojem na jakémkoli staveništi nebo při dobrodružstvích v přírodě.

Video představení společnosti a produktů Guardian Angel™:
GUARDIAN ANGEL ELITE™

Guardian Angel Elite Series™ byla navržena pro profesionály, kteří při práci potřebují viditelnost a všestrannost. Vyvinuté s nejnovější technologií LED, která umožňuje viditelnost všech našich osobních bezpečnostních zařízení GA Elite Series™ na vzdálenost až 8 km. Naše nejnovější zařízení Elite pro rok 2022 obsahuje mnoho nových vylepšení na základě zpětné vazby od zákazníkůGUARDIAN ANGEL MICRO®

Díky stejné technologii, které již důvěřují tisíce organizací, jsme vytvořili Guardian Angel Micro® pro ty, kteří chtějí menší a kompaktnější design. Poloviční velikost a hmotnost Elite™ a se stejnou funkčností, všestranností a odolností. Můžete se spolehnout na to, že GA Micro™ udělá váš svět o něco jasnějším a mnohem bezpečnějším.


Videoprezentace modelové řady ELITE

Videoprezentace modelové řady MICROKe stažení:


Ceníky:


Videoprezentace firmy Guardian Angel:


Videogalerie ze zátěžových testů svítidel Guardian Angel:


Příklady využití bezpečnostních svítidel Guardian Angel: